Dekoračnínátěr

Nejedná se o stěrku, ale designový nátěr tahaný v jedné nebo několika vrstvách štětcem. Hodí se na stěny a stropy do interiérů.

Nátěr může být dostupnější alternativou stěrky. Je, podobně jako stěrka, omyvatelný a přirozeně vodoodpudivý. Je však třeba počítat s tím, že není tak odolný.

vlastnosti dekoračního nátěrua jeho aplikace

Dekorační nátěr lze velmi dobře použít na stěny a stropy v interiéru a to i na velké plochy např. na chodbách a schodištích. 

Díky široké škále dostupných barev a technik nanášení dokážeme vytvořit nespočet designů. Každá zeď je originální umělecký kus. Podívejte se např. na toto video.

Barvy jsou stálé, odolné vůči blednutí. Povrch nátěru je, oděruvzdorný a 100% omyvatelný. Pokud potřebujeme zvýšit pevnost nátěru, připravíme podklad speciální technikou pro zvýšení pevnosti a odolnosti.

Nátěr je přirozeně prodyšný. Lze jej aplikovat na jakýkoli povrch – omítku, beton, sádrokarton. Vyžaduje poměrně hladký podklad. Pokud je stěna hrubě přeštukována, je často vhodné nejprve vyrovnat podklad např. sádrovou stěrkou. 

Ve srovnání s klasickou výmalbou je finanční náročnost dekoračního nátěru samozřejmě vyšší. Můžete si ale být jisti, že zůstane krásný, čistý a luxusní po mnoho let

pojďme najít designpro váš styl

Přejít nahoru